This web page is created within BALTICS project funded from the European Union’s Horizon2020 Research and Innovation Programme under grant agreement No.692257.
2022. gada 5. augusts
Semināra darba tematika bija diezgan plaša, bet galvenās tēmas bija šādas:
Seminārā uzstājās 10 referenti un piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieki. VSRC zinātnieki Vladislavs Bezrukovs (“Pārskats par VSRC pētijumiem”), Dmitrijs Bezrukovs (“Saules mikroviļņu novērojumi VSRC: iespējas, pieredze un perspektīvas”) un Artūrs Vrubļevskis ("Saules plankumu kā lēna saules vēja avotu pētījumi ar vairākiem instrumentiem”) stāstīja par VSRC veiktajiem radioastronomiskiem pētījumiem, Saules novērojumiem un Saules plankumu kā lēna saules vēja avotu pētījumiem.
No Lielbritānijas puses arī piedalījās 3 ziņotāji:
Seminārs bija ne tikai starptautiskais, bet arī starpkontinentālais - jo seminārā bija dalībnieki gan no Eiropas un Āzijas, gan no Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas.
Semināru noslēdza vistālākā dalībniece:
Iepazīties ar semināra dalībnieku prezentācijām ierakstu veidā iespējams arī IZI VSRC YouTube kanālā VIRAC-VSRC (šeit), semināra darba programma ir pieejama VSRC mājas lapā (šeit).
Seminārs tika organizēts “Atbalsts Ventspils Augstskolas starptautiskās sadarbības projektu sagatavošanai pētniecībā un inovācijās” (ATVASE, Nr. 1.1.1.5/18/I/009) projekta ietvaros.
E-pasts: virac@venta.lv
Tālrunis: +37163629656
Ekskursijas: +37129230818
Inženieru iela 101, Ventspils, LV-3601
Paldies par ziņu.
Mēs ar jums sazināsimies cik drīz vien iespējams.
Atvainojiet, ir notikusi kļūda.
Diemžēl ziņu nosūtīt neizdevās.
Lūdzu mēģiniet vēlreiz, vai sūtiet ziņu uz virac@venta.lv